VI. Nyíradony Kupa – Országos Kyokushin verseny lesz a sportcsarnokban

Önállósodott a Nyíradonyi dojo, áprilistól hivatalosan Nyíradonyi Kyokushin karate SE néven találkozhatunk velük. Az egyesület híreit olvashatják az alábbiakban.

Az első verseny, amin részt vett csapatunk a diákolimpia volt. A küzdelmek a Veszprém Arénában kerültek megrendezésre. A döntőben ifi -55 kg kategóriában indult Lukács Anita vele együttesen szerepeltek Európa bajnoki helyezett versenyzők, így a csoportjában az igen értékesnek számító 5. helyezést szerezte meg. A dojo következő megmérettetése a Balmazújvárosban rendezett V. Balmaz Kupa volt. Erre a versenyre közel 148 karatéka nevezett be. Nyíradonyt Lukács Anita és Lengyel József képviselte. Mindkét tanítványom kiemelkedő teljesítményt nyújtva győzött: Anita és József is bajnok lett.

Október 5-én rendezi meg a Nyíradonyi Kyokushin Karate SE és a Kyohungaria a VI. Nyíradony Kupa Országos Kyokushin versenyt. Az egész napos rendezvény 9 órától veszi kezdetét a Harangi Imre Rendezvénycsarnokban. | Jászai József