A megyei első osztályban | Kosárlabda

Felnőtt csapatunk – teljesen megfiatalítva – a megyei I. osztályban szerepel. Ebben az évben fő célkitűzésünk a tapasztalatszerzés, állóképesség növelés, valamint minél több taktikai elem begyakorlása.
Csapatunk a 12 fős mezőnyben jelenleg a tizedik helyen áll – 6 mérkőzés (1gy, 0d, 5v), 2 pont.
Junior és kadett csapatunk február közepén kezdi meg az alapszakasz alsóházi csoportjában a rájátszás mérkőzését, mely mezőny igen erős, hiszen olyan csapatok találhatóak benne, mint Nagykőrös, Nyíregyháza, Salgótarján, Miskolc, Szerencs.
Jelenleg ezen mérkőzések időpontjai bizonytalanok. Azonban egyesületünk eseményeit nyomon követhetik honlapunkon a http://www.nyiradony-sport.hu/ címen. A városunkban sorra kerülő sporteseményekről a jövőben is a szokott helyeken plakátokat fogunk elhelyezni!